Medarbetare.

Vi hjälper dig med ditt behov.

Medarbetare.

Vi hjälper dig med ditt behov.

Vad kan vi hjälpa dig med?

Vi är så glada över att ha kunnat samla ihop ett så härligt gäng av arbetskamrater. Alla är vi måna om varje enskild individ och bemöter alla med samma engagemang.

Kontakta oss

Richard Stünkel
Grundare

richard@egnaben.se
070 746 49 65

Fredrik Berg
Grundare

fredrik@egnaben.se
070 868 63 50

Anders Knapp
Ungdomsvärnet

info@ungdomsvarnet.se
070 726 51 64

John Söder
Verksamhetschef kollektivt stödboende/träningslägenheter

info@ungdomsvarnet.se
070 214 42 30

Jennifer Björkström
Verksamhetschef Stödboende

Föräldraledig

Vito Marino
Platsansvarig Samordnare för Stödboende Globen

vito@egnaben.se
073 780 69 38

Samantha Sanyu
Platsansvarig Samordnare för
Stödboende Barkarby

samantha@egnaben.se
073 081 13 04

Mikal Asteway
Platsansvarig Samordnare för
Stödboende
Externa lägenheter och Bredvidboenden

mikal@egnaben.se
073 307 65 06

Caroline Chiu
Familjehemskonsulent

caroline@egnaben.se
073 313 42 93

Aurora Hasselberg
Psykolog och kvalitetsutvecklare Ungdomsvärnet

aurora@egnaben.se
076 115 10 54

 

Katherin Hernandez
Samordnare/Kontaktperson Ungdomsvärnet

info@ungdomsvarnet.se

 

Damon Behroozi
Samordnare/Kontaktperson Ungdomsvärnet

info@ungdomsvarnet.se